Haber

Bülent Ersoy’un yıllar önce beyazperdede Ebru Gündeş’e hayatının dersini verdiği ‘Eşcinsellik’ Tartışması gündemde

2000’li yılların başında herkesi ekranlara yapıştıran Popstar Türkiye yarışmasında; Çok hararetli bir tartışma yaşandı. Jüri üyeleri Bülent Ersoy ile Ebru Gündeş arasındaki bu örtülü ‘eşcinsellik’ tartışması yıllar sonra yeniden gündeme geldi…

2000’li yılların başlarına, Popstar yarışına ışınlanalım. O dönemde heyetin iki üyesi Bülent Ersoy ile şu anda 30’lu yaşlarında olan Ebru Gündeş arasında ekranların önünde hararetli bir tartışma yaşanmıştı.

Bülent Ersoy, gençlerden birinin davranışlarından dolayı yarışmaya katılmasını istemeyen Ebru Gündeş’e, Türk halkına kötü örnek olacağını söyleyerek tepki gösterdi.

Söz konusu eylemlerden kastedilen bu tür argo konuşmalar vs.’dir. Bu doğal değildi. Söz konusu genç, Bülen Ersoy tarafından ‘biraz kırık, kalçasını dürten’ biri olarak tanımlandı.

Bülent Ersoy, bir genci cinsel yönelimi nedeniyle eleştiren ve sert sözlerle ‘gençlere kötü örnek olmak’la suçlayan Ebru Gündeş’e hayat dersi verdi.

Çiftin ortasında yaşanan bu eşcinsel tartışma yıllar sonra yeniden gündeme geldi ve sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Bu anların yeniden gündeme gelmesiyle Ebru Gündeş, düşüncelerin odak noktası oldu.

?

?

?

Nevşin Mengü’den dikkat çeken bir referans geldi…

?

?

Ebru Gündeş’in geçmişi çarşaf gibi ortaya çıktı…

?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu