Yaşam

Pokemon’un yeni bölümlerinde Ash ve Pikachu olmayacak

DUVAR İlk olarak 1997 yılında Japonya’da yayınlanan dünyaca ünlü çizgi dizi Pokemon’un ikonik karakterleri Ash ve Pikachu’nun dizinin sonraki bölümlerinde yer almayacağı açıklandı. Geçen ay Pokemon Dünya Şampiyonası’nı kazanma hayalini gerçekleştiren Ash, görevini tamamlamış oldu.

‘GELECEK NESİLLERİN KALPLERİNDE YAŞAYACAK’

Ash ve Pikachu’nun olmadığı yeni bölümlerin Nisan 2023’te başlayacağı geçtiğimiz Cuma günü dizinin yapımcıları tarafından duyurulmuştu. Ash Ketchum ve 2006’dan beri birçok karakter.

Dizinin birçok takipçisi, oyuncunun bu paylaşımından duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Takipçilerden biri “ABD’de yayınlanmaya başladığından beri yani beşinci sınıftan beri bu animenin hayranıyım” diyerek Natochenny’ye dizideki seslendirmeleri için teşekkür etti.

Karakterlerin son yolculuğu 13 Ocak’ta başlayacak ve “Pokémon Batıda Yolculuklar” adlı 11 bölümlük bir dizide anlatılacak. Ayrıca Nisan 2023’te başlayacak olan yeni döneminde iki yeni karakter Liko ve Roy’u karşımıza çıkaracak.

Yapımcılar, yaklaşan dönemlerin hayranlara aksiyon, macera, dostluk ve Pokemon dahil sevdikleri her şeyi sunacağını söyledi. (DIŞ HABERLER)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu